A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
ВЛАСІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
м.Світловодськ Кіровоградської області

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Дата: 26.07.2019 09:28
Кількість переглядів: 504

26.03.2019 р.

(дата офіційного опублікування в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля (автоматично генерується програмними засобами ведення Єдиного реєстру з оцінки вплив на довкілляне зазначається суб`єктом господарювання)

№ 20193253175/9650

(реєстраційний номер справи про оцінку впливу на довкілля планової діяльності)

 

ОГОЛОШЕННЯ

про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планової діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій до планової діяльності.

1. Планова діяльність:

Планова діяльність полягає у виробництві миючих засобів, неорганічних реактивів та реагентів реконструкції шляхом переоснащення існуючого складського приміщення під виробничий цех по вул. Молодіжна, 63Б в смт. Власівка, м. Світловодськ, Кіровоградської області. Планова потужність виробництва - 500 т/міс миючих засобів. Загальна площа території підприємства – 0,5551 га згідно правовстановлюючих документів на землю; площа виробничого приміщення 170,0 м2

(загальні технічні характеристики, у тому числі параметри планової діяльності (потужність, довжина, площа, обсяг виробництва тощо), місце провадження планової діяльності)

2. Суб`єкт господарювання:

Товариство з обмеженою відповідальністю «Хімпрофіль», код ЄДРПОУ 41762580. Адреса: 27552, Кіровоградська область, м. Світловодськ, смт. Власівка, вул. Молодіжна, 63-Б: Тел.: (068)9272123

(повне найменування юридичної особи, код згідно з ЄДРПОУ або прізвище, ім`я та по-батькові фізичної особи-підприємця, ідентифікаційний код або серія та номер паспорту (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової платника податків та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті), місцезнаходження юридичної особи або місце провадження діяльності фізичної особи-підприємця (поштовий індекс, адреса), контактний номер телефону)

3. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення:

Міністерство екології та природних ресурсів. Адреса: 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35. Відділ оцінки впливу на довкілля, Е-mail: m.shimkus@menr.gov.

(найменування уповноваженого органу, місцезнаходження, номер телефону та контактна особа)

4. Процедура прийняття рішення про провадження планової діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля:

Дозвіл на виконання будівельних робіт, що видає Державна архітектурно-будівельна інспекція України, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку виконання підготовчих та будівельних робіт, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року №. 466

(вид рішення про провадження планової діяльності, орган, який уповноважений його видавати, нормативний документ, що передбачає йог видачу)

5. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце всіх запланованих громадських слухань:

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів з моменту офіційного опублікування цього оголошення та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, зазначеної суб`єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля. Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на  її думку, стосуються планової діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі ( в т.ч. в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання (перші) відбудуться: 16 серпня 2019р. з 13.00 до 15.00 години за адресою Кіровоградська обл., смт. Власівка, вул. Труда,35, тел. (05236) 5-21-23

(вказати дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

Громадські слухання (другі) відбудуться: не заплановані

(вказати дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

6. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планової діяльності:

Міністерство екології та природних ресурсів. Адреса: 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35. Відділ оцінки впливу на довкілля, тел.: 044-206-31-40,  Е-mail: m.shimkus@menr.gov.

(зазначити найменування органу, місцезнаходження, номер телефону та контактну особу)

7. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій:

Міністерство екології та природних ресурсів. Адреса: 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35. Відділ оцінки впливу на довкілля, тел.: 044-206-31-40,  Е-mail: m.shimkus@menr.gov.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в п.5 цього оголошення.

(зазначити найменування органу, поштову та електронну адресу, номер телефону та контактну особу)

8. Наявна екологічна інформація щодо планової діяльності:

Звіт з оцінки впливу на довкілля

(зазначити усі інші матеріали, надані на розгляд громадськості)

9. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними:

Звіт з оцінки впливу на довкілля буде доступний для ознайомлення за адресами:

- у приміщенні Власівської селищної ради за адресою: вул. Першотравнева, 59, м. Світловодськ,

смт. Власівка, Кіровоградської обл.;

- на території ТОВ «Хімпрофіль» за адресою: Кіровоградська область, м. Світловодськ,

смт. Власівка, вул. Молодіжна, 63-Б;

вже 22 липня 2019 року з 11:00 години ранку.

(найменування підприємства, установи, організації, місцезнаходження, дата, з якої громадськість може ознайомитися з документами, контактна особа)


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь