A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
ВЛАСІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
м.Світловодськ Кіровоградської області

ДОСТУП до ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ, які регулюють питання доступу до публічної інформації

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ, розпорядником якої є Власівська селищна рада

ЗВІТИ

Одним із шляхів забезпечення доступу до публічної інформації є надання інформації за запитами.

Згідно із Законом України "Про доступ до публічної інформації" публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень.

Запит на інформацію - це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні.

Запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.

Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним. Запити можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача.

Письмовий запит подається в довільній формі.

Запит на інформацію має містити:

1) ім'я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є;

2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;

3) підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

ПОРЯДОК ДОСТУПУ до ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, розпорядником якої є Власівська селищна рада

Звернення із запитом на публічну інформацію:

  • телефоном/факсом: +380 (5236) 5-24-54
  • письмово за адресою: 27552, Кіровоградська область, м.Світловодськ, смт Власівка, вул.Першотравнева, буд.59, Власівська селищна рада (на конверті вказати "Публічна інформація")
  • електронною поштою: radavlasovka@gmail.com
  • особисто за адресою: смт Власівка м.Світловодськ, вул.Першотравнева, буд.59 (приймальня) 

Запит можна написати заздалегідь та залишити, або оформити його на місці за допомогою секретаря керівника селищної ради.

Пропонуємо завантажити ФОРМУ для подання письмового інформаційного запиту.

Графік роботи Власівської селищної ради: понеділок - четвер з 7:30 до 16:45, пятниця з 7:30 до 15:30, обідня перерва з 12:00 до 13:00.

Строк розгляду запитів на інформацію

Згідно Закону України "Про доступ до публічної інформації" розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку розпорядник інформації повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

Плата за надання інформації

Інформація на запит надається безкоштовно.

У разі якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, запитувач зобов'язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк.

При наданні особі інформації про себе та інформації, що становить суспільний інтерес, плата за копіювання та друк не стягується.

Додаток 4 до Порядку доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Власівська селищна рада.

Оскарження рішень, дій чи бездіяльності 

Відповідно до статті 23 Закону України "Про доступ до публічної інформації" рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь