A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
ВЛАСІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
м.Світловодськ Кіровоградської області

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення Звіту з оцінки вливу на довкілля

Дата: 21.06.2019 13:40
Кількість переглядів: 461

Повідомляємо про початок громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності. 

 

1. Планована діяльність: здійснює видобування питних підземних вод за допомогою 15 водозабірних свердловин в межах Власівського родовища на південній околиці с. Недогарки Кременчуцького району Полтавської області. Планована діяльність передбачає продовження видобутку питної води в межах Власівського родовища.

2. Суб’єкт господарювання: КОМУНАЛЬНЕ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВОДОГРАЙ», код ЄДРПОУ 31591233, юридична адреса: 27552, Кіровоградська область, м. Світловодськ, смт Власівка, вул. Лівобережна, будинок 9, тел/факс (05236) 5-26-85; E-mail: [email protected]

3. Уповноважений центральний орган, який забезпечує проведення громадського обговорення: Міністерство екології та природних ресурсів, 03035, м. Київ, вулиця Митрополіта Василя Липківського, 35, відділ оцінки впливу на довкілля: [email protected]

4. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля: спецдозвіл на користування надрами, що видається Державною службою геології та надр України згідно ст. 16 Кодексу України про надра та Постанови КМУ від 30 травня 2011 р. № 615 «Про затвердження Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами».

5. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань: тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів з моменту офіційного опублікування цього оголошення та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля. Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання 1 відбудуться: «19» липня 2019 р. об 12:00 годині у приміщенні Недогарківської селищної ради за адресою: Полтавська обл., Кременчуцький р-н, с. Недогарки, вул. Приморська, буд. 154 (тел. 0536-781542) , [email protected]

Громадські слухання 2 відбудуться: не передбачено

6. Державний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності: Міністерство екології та природних ресурсів України, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, Київ, 03035, Відділ оцінки впливу на довкілля: [email protected], тел. 044-206-31-40.

7. Орган, до якого направляються запитання, зауваження чи пропозиції, та строки подання запитань, зауважень і пропозицій, у тому числі його поштову та електронну адреси, на які надсилаються пропозиції та зауваження: Міністерство екології та природних ресурсів України, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, Київ, 03035, Відділ оцінки впливу на довкілля: [email protected] Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного у абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності: Звіт з оцінки впливу на довкілля.

9. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, яку визначає суб’єкт господарювання, а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними. Звіт з оцінки впливу на довкілля буде доступний для ознайомлення за наступними адресами: - у приміщенні Недогарківської селищної ради, розташованої за адресою: Полтавська обл., Кременчуцький р-н, с. Недогарки, вул. Приморська, буд. 154 - у приміщенні Власівської селищної ради, розташованої за адресою: Кіровоградська обл., м. Світловодськ, смт Власівка, вул. Першотравнева, буд. 59, тел. 05236-52454, 05236-53471; E-mail: [email protected] вже

« 21 » червня 2019 року з 11 ранку.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь